Logo Illustrator-06.png

Pedikúra

Je všeobecne známe, že pedikérske služby mnohí zďaleka obchádzame alebo ich podceňujeme. Nohám by sme ale mali venovať dostatočnú pozornosť, keďže nás nosia celý život. Nohy sú jedna z najnamáhanejších častí tela, a aj napriek tomu im častokrát venujeme minimálnu starostlivosť. Starostlivosť o nohy by mala byť bežnou súčasťou hygieny žien a mužov ako zo zdravotného, tak i z estetického hľadiska. 

 

V našom salóne krásy vám ponúkame suchú "medicinálnu" pedikúru, či kombinovanú pedikúru. Ďalej protetiku nechtového lôžka, wellness pedikúru a gellak. 

Pre suchú pedikúru sme sa rozhodli lebo je jedna z najmodernejších metód pedikúry a spĺňa najvyššie hygienické kritéria. Má obrovskú výhodu v tom, že nemôže dôjsť k poraneniu, nakoľko sa ošetrenie prevádza výlučne bez skalpela. 

 

Pedikérka používa profesionálny vysokootáčkový prístroj s nadstavcami rotačných fréz, ktorý vás zrohovatenej kože veľmi jemne a šetrne zbaví. Práve tento postup umožňuje obrusovanie kože prirodzeným spôsobom a zaručuje, že pri pravidelnom ošetrení sa rast zrohovatenej kože spomalí. 

Suchá pedikúra je vhodná aj pre citlivejších klientov, pretože vás bezbolestne zbaví zatvrdnutých otlakov, kurích ôk v začiatočnom štádiu alebo mozoľov. 

 

Príďte a nechajte sa rozmaznať v podobe suchej pedikúry v kombinácii s masážou nôh, a uzavrite ju lakovaním resp. gellakom.

 

Pripravte svoje nohy na obdiv!

Teší sa na vás pedikérka Janettka . 

pedikura_rr.jpg
pedikura_michalovce.jpg

BEAUTY

 

Pedikúra

Janette Štefanová 

pedikerka Janette Stefanova.jpg