Logo Illustrator-06.png

Vizáž

V našom modernom  štúdiu poskytujeme komplexnú službu úpravy vizáže podľa vašich požiadaviek. Profesionálnym líčením

a celkovým stylingom získa vaša osobnosť dokonalý vzhľad, po akom ste vždy túžili.

Naše exkluzívne  štúdio ponúka najmodernejšie trendy v beauty odvetví . Venujeme sa korektívnej estetike v oblasti permanentného make upu , kozmetických služieb a vizáže .

 

Tato sféra v sebe zahŕňa :

●       microblading obočia ,

●       permanentný make up obočia ,

●       úpravu obočia technikou Henna brows

●        predlžovanie mihalníc

●       profesionálny make up na rôznu príležitosť 

 

Neustále sledujeme najnovšie svetové trendy, aby sme vám mohli predstaviť novinky v oblasti krásy.

Objednajte sa už teraz  na telefónnom čísle 0902 551 288  

Teší sa na Vás vizážistka Sandra . 

 

Otváracie hodiny:

Na objednávku

Použití oční stíny
scatered makeup

BEAUTY

Microblading PHIBROWS®

je veľmi presná, semi-permanentná forma kozmetického tetovania. Dopĺňa chýbajúce chĺpky veľmi prirodzeným spôsobom a vytvára ilúziu že v obočí je viac chĺpkov.  Špecialistka na  permanentnný make-up kreslí po zvolenej línii obočia tenučké čiarky, ktoré vypadajú ako vlásky. Výsledkom je maximálne prirodzený vzhľad.

Pri správne vykonanom Microbladingu si môžete byť istá že výsledkom nebude žiadny ostrý, hranatý, či naopak oblúčikovitý vzhľad. Táto procedúra je veľmi dôkladná. Vykonáva sa ručným nástrojom ktorý pripomína pero. Toto pero má na konci jednorazovú čepieľku zloženú z viacerýchdrobnučkých ihličiek. 

 

Účelom ihličiek a ich medzi-priestorov je takzvaná zásobáreň pigmentu.  Pri kreslení chĺpku do vášho obočia sa pigment v medziihličkovom priestore zanáša do pokožky. Tento proces sa nazýva mikropigmentácia.

Púdrové obočie

Prístrojové tieňovanie obočia. Variabilná technika, kde je možne docieliť jemný tieň v obočí, ale aj výraznejšie tieňovanie s ombré efektom . Čerstvé obočie je výrazné a hrubšie ako po zahojení.Technika tetovania obočia "púder" najvernejšie kopíruje efekt make-upu prirodzeného obočia použitím tieňu alebo púdru.

Je vhodné takmer pre všetky typy pleti. Zákrok je vykonávaný za dodržiavania prísnych hygienických zásad, je takmer bezbolestný a dokonca často aj bez lokálneho znecitlivenia kože.

Pri tetovaní obočia technikou "powder" sa používajú pigmenty (farby) na báze vody, ktoré majú vysokú hustotu, čo zaručuje maximálne udržanie farieb v pokožke. Pigmenty neobsahujú toxické zložky, aromatické amíny či umelé konzervačné látky. Sú dermatologicky testované a schválené pre európsky trh.

HENNA BROWS

Inovatívna metóda úpravy obočia s použitím farieb ktoré, obsahujú viac ako 70% prírodných účinných látok a poskytujú obočiu intenzívne farby až počas 6 týždňov . Regeneruje poškodené chĺpky v obočí a zároveň ľahko zafarbí pokožku.

Ich použitím dosiahneme pigmentovanejší a žiarivejší odtieň .

 

Inovatívne farby na obočie, ktoré vytvárajú nový štýl vo svete stylingu farbenia a formovania obočia. 

Zahraničný odborníci vyvinuli farbu na obočie Brow Henna Tint, ktorá nevyžaduje pridanie peroxidu vodíka a neobsahuje amoniak , čo predstavuje skvelú prírodnú alternatívu

k tradičnému tónovaniu obočia.

 

Odporúča sa tiež na rozjasnenie obočia, opravu neúplného obočia a obnovu opotrebovaného tetovania obočia. Vďaka jej použitiu je možné ľahko dosiahnuť súčasne trendy pudrového

a ombre obočia

Lepenie dlhotrvácnych mihalníc

Maxi objem mihalníc môže mať každá z nás. Dámy s citlivými očami si môžu na nové mihalnice ťažšie zvykať, no práve zvyk je to nosenie umelých trsov vyžaduje.

 

No možnosť mať krásne, husté a dlhé mihalnice v každej chvíli dňa už od okamihu prebudenia, dokonca aj pri športe či plávaní, za to rozhodne stojí.

 

Na rozdiel od klasických umelých mihalníc, ktoré sa odlepia pri prvom kontakte s vodou či odličovačom, dlhotrvácne trsy sa lepia špeciálnym lepidlom tesne na a nad vaše vlastné mihalnice tak, aby vydržali aj niekoľko týždňov.

 

To záleží najmä od rastovej fázy vašich vlastných mihalníc v čase lepenia – predĺženie však najčastejšie vydrží tri týždne, občas dlhšie.

Líčenie na každú príležitosť

 

 

Čaká vás dôležitý deň, túžite okúzliť alebo chcete jednoducho zažiť vlastnú premenu?

 

Objednajte sa k našej , mimoriadne talentovanej vizážistke Sandre , ktorá má za sebou bohaté  skúsenosti. 

 

Zameriava sa na líčenie  ako sú svadby, stužkové, plesy, promócie alebo večierky a párty s rôznou tématikou.

VIZÁŽISTKA

Sandra Azudová

​© 2020 by R+R Fitness. Designed JPSP created with Wix.com